Yapay Gül Dalı Gerçek Dokunuş Kırmızı 72 cm

23,98  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Ürün, kadifeye benzer bir dokuya sahip olduğundan gerçek hissi vermektedir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • kırmızı yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek satın al

Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay gül dalı gerçek dokunuşun rengi kırmızıdır. Kadifeye benzer bir dokuya sahip olan kırmızı yapay gül dalı gerçek dokunuş 72 cm uzunluğundadır ve tek bir daldan oluşmaktadır. uzun seneler boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek

Toptan yapay çiçek alışverişlerinizi online alışveriş sitemiz aracılığıyla bütçenize uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle gerçekleştirebilir, kırmızı yapay gül dalı gerçek dokunuşa bayi başvuru formunu doldurarak bayi fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

Yapay Çiçek Satın Al

Yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modeline online alışveriş sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, kırmızı yapay gül dalı gerçek dokunuş alışverişlerinizi uygun fiyatlarla kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile kırmızı yapay gül dalı gerçek dokunuşu Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan kırmızı yapay gül dalı gerçek dokunuş siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Kırmızı yapay gül dalı gerçek dokunuş için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Kırmızı yapay gül dalı gerçek dokunuşda kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde kırmızı yapay gül dalı gerçek dokunuşun değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 72 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.