Yapay Gül Dalı Gerçek Dokunuş Fuşya 72 cm

23,98  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Ürün, kadifeye benzer bir yapıya sahip olduğundan gerçek hissi vermektedir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

 

Stokta

Ürün Açıklaması

  • fuşya yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek modelleri

Fuşya Yapay Çiçek

Yapay gül dalı gerçek dokunuş fuşya rengindedir. Gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız fuşya yapay gül dalı gerçek dokunuş kadifeye benzer bir yapıya sahiptir. Temizliği ve bakımı oldukça kolay olduğu için uzun yıllar bozulmadan muhafaza edebilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek

Fuşya yapay gül dalı gerçek dokunuşu veya diğer yapay çiçek çeşitlerini toptan olarak satın almak isterseniz eğer online alışveriş sitemizde yer alan bayi başvuru formunu doldurarak, bayi fiyatları ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Fuşya yapay gül dalı gerçek dokunuşu satın alma işlemlerinizi uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerini sitemiz aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Fuşya yapay gül dalı gerçek dokunuş saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Fuşya yapay gül dalı gerçek dokunuş anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında fuşya yapay gül dalı gerçek dokunuşda oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Fuşya yapay gül dalı gerçek dokunuş ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra fuşya yapay gül dalı gerçek dokunuş için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 72 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.