Yapay Dikenli Yeşillik Demeti Yeşil 40 cm

12,24  KDV Dahil

Yapay yeşil dikenli yeşillik demet 6 daldan oluşmaktadır. Ürünün üstünde dikenli çiçekler bulunmaktadır. Ölçüsü: 40 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • yeşil yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek izmir
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek deposu

Yeşil Yapay Çiçek

Yapay dikenli yeşillik demetinin boyu 40 cm’dir. Yeşil yapay dikenli yeşillik demeti 6 adet daldan oluşmaktadır ve her bir dalın üzerinde dikenli çiçekler bulunmaktadır. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır ve uzun seneler boyunca özelliğini muhafaza eder.

Ucuz Yapay Çiçek

Yapay çiçek satın alma işlemlerinizi uygun ve ucuz fiyatlarla gerçekleştirebileceğiniz online alışveriş sitemiz aracılığıyla yüzlerce yapay çiçek çeşidine ulaşabilir ve yeşil yapay dikenli yeşillik demetini sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Yapay Çiçek İzmir

İzmir Çınarlı’daki yapay çiçek depomuzu ziyaret ederek uygun fiyatlarla yer alan yapay çiçek çeşitlerini ve yeşil yapay dikenli yeşillik demetini  inceleyebilirsiniz. Yapay çiçek alışverişlerinizi gerçekleştirebildiğiniz İzmir Çınarlı’daki depomuzda toptan satışımız mevcuttur.

Kargo Bilgileri

Yeşil yapay dikenli yeşillik demetini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Yeşil yapay dikenli yeşillik demeti anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında Yeşil yapay dikenli yeşillik demetinde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Yeşil yapay dikenli yeşillik demeti ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra Yeşil yapay dikenli yeşillik demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 40 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.