Yapay Dikenli Yeşillik Demeti Turuncu 40 cm

12,24  KDV Dahil

Yapay turuncu dikenli yeşillik demet 6 daldan oluşmaktadır. Ürünün üstünde dikenli çiçekler bulunmaktadır. Ölçüsü: 40 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Ürün Açıklaması

  • turuncu yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek modelleri

Turuncu Yapay Çiçek

Yapay dikenli yeşillik demeti turuncu renktedir. 6 adet dala sahip olan turuncu yapay dikenli yeşillik demetinin dallarında dikenler bulunmaktadır. Boyu 40 cm’dir ve gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız bir özellik taşımaktadır.

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeli ile ilgili ürünleri online alışveriş sitemizde yer alan yapay çiçek çeşitlerini inceleyerek seçebilir, turuncu yapay dikenli yeşillik demeti dışında farklı renk ve boyutlardaki yapay çiçek çeşitleri arasından size uygun olanı seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonunuzla ilgili yeni ve modern yüzlerce yapay çiçek modeline ulaşabileceğiniz online alışveriş sitemiz sayesinde bütçenizi yormadan alışverişinizi yapabilir uygun ve ucuz fiyatlarla turuncu yapay dikenli yeşillik demetine sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan turuncu yapay dikenli yeşillik demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile turuncu yapay dikenli yeşillik demeti Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Turuncu yapay dikenli yeşillik demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, turuncu yapay dikenli yeşillik demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin turuncu yapay dikenli yeşillik demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 40 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.