İndirim!

Yapay Bauhinnas Dalı Pembe 85 cm

24,78  17,35  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Boyu 85 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek satın al
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek izmir

Pembe Yapay Çiçek

Pembe bauhinnas dalı 85 cm uzunluğundadır. Gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz pembe bauhinnas dalını temizliği ve bakımı  kolay olması sebebiyle uzun seneler boyunca özelliğini kaybetmeden muhafaza edebilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yapay çiçek aranjmanları ile ilgili aradığınız ürünlere alışveriş sitemizde yer alan yüzlerce çeşit yapay çiçek aranjmanı modellerini   inceleyerek ulaşabilir, pembe bauhinnas dalı alışverişlerinizi bütçenizi yormadan uygun ve ucuz fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Satın Al

Yapay çiçek satın alma işlemlerinizi sitemiz aracılığıyla kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Toptan bir şekilde pembe     bauhinnas dalını satın almak istiyorsanız eğer sitemizde yer alan bayi başvuru formunu doldurarak, bayi fiyatları ile alışverişinizi     yapabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Pembe bauhinnas dalısaat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Pembe          bauhinnas dalı  anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında  pembe bauhinnas dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda  kargo yetkilinizle beraber  hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Pembe bauhinnas dalı ile ilgili hasar tespit  tutanağının doldurulması halinde,  değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra pembe bauhinnas dalı için 7 gün  içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve  iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.
saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz.

Ek Bilgi

Boyutlar 85 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.