İndirim!

Yapay Bauhinnas Dalı Beyaz 85 cm

24,78  17,35  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Boyu 85 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • beyaz yapay çiçek
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek çeşitleri
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek izmir

Beyaz Yapay Çiçek

Beyaz yapay bauhinnas dalı 85 cm uzunluğundadır. Dilerseniz tek dal olarak kullanabilir, dilerseniz diğer yapay çiçek aranjman  malzemeleriyle harmanlayarak kendi zevkinize uygun bir model yaratarak kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonunuzla ilgili yeni ve modern yüzlerce yapay çiçek modeline ulaşabileceğiniz (online alışveriş sitemiz)  sayesinde bütçenizi yormadan alışverişinizi yapabilir uygun ve ucuz fiyatlarla beyaz yapay bauhinnas dalına sahip olabilirsiniz.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Online alışveriş sitemiz üzerinden yapay çiçek çeşit ve modelleriyle ilgili ürünlerimizi inceleyebilir, beyaz yapay bauhinnas dalı  haricinde farklı  renklerde, farklı boylarda ve farklı çiçek türlerindeki yapay çiçek çeşitlerinden size uygun olan ürünü seçerek satın  alma  işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan beyaz yapay bauhinnas dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri ile beyaz yapay bauhinnas dalını Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Beyaz yapay bauhinnas dalının  kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda  kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, beyaz  yapay bauhinnas dalının değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin beyaz yapay  bauhinnas dalının değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

 

 

Ek Bilgi

Boyutlar 85 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.