Yapay Bambu Yaprağı 64 cm

4,91  KDV Dahil

Yapay bambu yaprağı dalıdır. Boyu 64 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek satın al
  • yeşil yapay çiçek

Yeşil Yapay Çiçek

Yapay bambu yaprağı 64 cm boyundadır. Ev veya ofis dekorasyonlarınızda kullanabilir, kolay temizlenebilir olması sayesinde zahmetsizce temizleyebilir, dayanıklı olması sebebi ile de uzun yıllar bozulmadan muhafaza edebilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuza uygun yapay çiçek buketi arıyorsanız eğer farklı renk ve model seçenekleriyle karşılaşacağınız online alışveriş sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, bütçenize uygun ve ucuz fiyat seçeneğiyle yapay bambu yaprağı alışverişinizi tamamlayabilirsiniz

Yapay Çiçek Satın Al

Yapay çiçek satın alma işlemlerinizi online alışveriş sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yapay bambu yaprağı dışında birbirinden güzel ve farklı yapay çiçek modellerini bulabilir, inceleyebilir ve uygun fiyatlarla beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yapay bambu yaprağını Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan yapay bambu yaprağı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Yapay bambu yaprağı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Yapay bambu yaprağında kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde Yapay bambu yaprağının değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 64 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.