4815

Yapay Aloevera Dalı 36 cm

8,53  KDV Dahil

Yapay bitkidir. Ürün, kadifeye benzer yapısı ile  canlı hissi vermektedir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek satın al

Toptan Yapay Çiçek

Yapay Çiçek izmir

İzmir Çınarlı’da yer alan yapay çiçek depomuzu ziyaret edebilir ve ürünleri inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. İzmir dışında ikamet ediyorsanız eğer yeşil yapay çiçeğe online yollardan ulaşabilir ve satın alma işlemlerinizi online olarak zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeline birbirinden güzel yüzlerce yapay çiçek modelinin yer aldığı online alışveriş sitemizden üzerinden bakabilir ve yapay çiçek çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca yeşil yapay çiçeğe üye olma zorunluluğu olmadan satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yeşil yapay çiçek Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan yeşil yapay çiçek siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Yeşil yapay çiçek için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Yeşil yapay çiçekte kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde yeşil yapay çiçeğin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 36 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.