6677

Turuncu Mine Yapay Çiçek Demeti Katmerli

11,40  KDV Dahil

Turuncu katmerli mine yapay çiçek demetleri 7 daldan oluşmaktadır. Uzunluğu (boyu) 25 cm dir. Bakım ve temizlik önerileri için aşağıda belirtilen yönergeleri uygulayabilirsiniz. 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

Bu ürün aynı zamanda aşağıdaki konularla da ilgilidir.

  • Turuncu yapay çiçek
  • Katmerli yapay çiçek
  • Turuncu mine yapay dal ve demet
  • İzmir toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek

Yapay Çiçek Demeti Temizlik ve Bakımı

Evinizi dilediğiniz yapay çiçek modelleri ile zenginleştirebilirsiniz. Ancak temizlik ve bakım önerilerine de dikkat etmelisiniz. Yapay çiçek satın aldığınızda kullanıma başlamadan önce bir kere yıkarsanız iyi olur. Su altına tutarak yıkayabilir ve sonrasında bir bez ile kurulayabilirsiniz. Yapay çiçek dal ve demet çeşitlerimiz kaliteli malzeme olduğu için renkleri hemen solmayacaktır. Düzenli aralıklarla tozu alınır ve temizlenirse uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha geniş bir anlatım arıyorsanız yapay çiçek temizlik ve bakımı blog yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kargo ve Teslimat

Yapay çiçek modelleri için, saat 12:00’a kadar olan siparişlerinizde, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Yapay çiçek online satışı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında satın almış olduğunuz yapay çiçeklerde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve satın almış olduğunuz ürünlerde hasar olması durumunda  kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı  doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, ürün değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.