6668

Sarı Mine Yapay Çiçek Demeti Katmerli

11,40  KDV Dahil

Sarı mine yapay çiçek demetleri 7 daldan oluşmaktadır. Boyu 25 cm dir. Bakım ve temizlik önerileri için aşağıda belirtilen yönergeleri uygulayabilirsiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

Bu ürün aynı zamanda aşağıdaki konularla da ilgilidir.

  • Yapay çiçek bakımı
  • Yapay çiçek malzemeleri
  • Yapay çiçek modelleri
  • Yapay çiçek dal ve demet
  • Toptan yapay çiçek

Yapay Çiçek Modelleri

Dekorsende online alışveriş sitemizde yüzlerce yapay çiçek modelleri mevcuttur. Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda tüm yapay çiçeklerin renk alternatiflerini de incelemeyi unutmayın. Sarı, mor, turuncu, kırmızı, mavi, yeşil, eflatun, bej yapay çiçeklerle evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Bakımı

Dekor Sende alışveriş sitemizden online sipariş ile aldığınız sarı mine katmerli yapay çiçeklerin bakımı oldukça kolaydır. Kuru bir bez yardımıyla silebilir, toz fırçasıyla üzerindeki tozları alabilirsiniz. Yapay çiçeklerin bir çoğu yıkamaya elverişlidir. Akan suyun altına tutun sonrasında fazla suyu arındırın. Daha sonra kuru temiz bir bez veya kağıt havlu yardımı ile silebilirsiniz. Gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz bir doğallığa sahip, bakımı oldukça kolay olan yapay çiçek demetleri evinize uzun yıllar ferah bir görünüm kazandıracaktır. Daha geniş bir anlatım arıyorsanız yapay çiçek temizlik ve bakımı blog yazımızı inceleyebilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek Satın Al

İzmir Çınarlı yapay çiçek deposu ve daha binlerce ürün çeşidi ile sizleri bekliyor. Toptan yapay çiçek almak için İzmir, Çınarlı da bulunan mağazamızı ziyaret edebilir veya bayi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunuz onaylandıktan sonra İnternet sitemiz üzerinden bayi fiyatları ile online yapay çiçek satın al abilirsiniz.

Kargo ve Teslimat

Yapay çiçek modelleri için, saat 12:00’a kadar olan siparişlerinizde, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Yapay çiçek online satışı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında satın almış olduğunuz yapay çiçeklerde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve satın almış olduğunuz ürünlerde hasar olması durumunda  kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı  doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, ürün değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.