IMG_0859

Kuru Statis Çiçek Demeti Pembe

9,38  KDV Dahil

Kurutulmuş canlı çiçektir. Ilıman iklim bölgelerinin deniz kıyılarında yetişen statis kurutulduktan sonrada rengini uzun yıllar korumaktadır. Deniz lavantası olarakta bilinen bu çiçek kuru çiçek arajmanları için mükemmel bir tercihtir. Demetlerin boyları 55 cm ile 70 cm arasında değişmektedir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta yok

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek deposu

Pembe Yapay Çiçek

Kurutulmuş statis çiçek demeti renkleri pembedir. Sitemizde bir çok pembe yapay çiçek bulabilirsiniz. Deniz kıyılarında yetişir ve deniz lavantası olarak da bilinir. Kurutulmuş çiçek aranjmanları için kullanılabilir. Boyları 55 ve 70 cm arasında değişmektedir.

Toptan Yapay Çiçek

Online alışveriş sitemiz dekorsende.com da perakende satışlar mevcuttur. Toptan alımlarınız için bayi başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunuz değerlendirildikten sonra toptan fiyatlarla yapay çiçek alımı yapabilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Pembe kurutulmuş statis demeti ile evinizde yada ofisinizde güzel yapay çiçek aranjmanları yapabilirsiniz. Güzel bir seramik veya cam vazo ile kullanıldığında güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

 

Ek Bilgi

Boyutlar 60 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.