Bütçenize Uygun / Ucuz Ev Aksesuar Modelleri

Bazen küçük dokunuşlarla evinizin konseptini tamamen değiştirebilirsiniz. Burada önemli olan pahalı yada ucuz ev aksesuarı almak değil, evinizin dekorasyonuna uygun en doğru objeleri bulmaktır. Alacağınız bir tablo salonunuzun havasını tamamen değiştirebilir veya seçeceğiniz dekoratif biblolar, çerçeveler, tabaklar yada mumlar evinize / odalarınıza  bambaşka bir görünüm kazandıracaktır.

dekoratif biblolar

Dekoratif Biblolar

Evinizin çeşitli köşelerinde kullanabileceğiniz farklı çeşitlerde biblo modelleri satın almak istiyorsanız bu bölümü inceleyebilirsiniz.

çerçeve ev aksesuarları

Çerçeveler

Rahatlıkla kullanabileceğiniz çerçeve modellerimizde sevdiklerinizin fotoğrafı harika duracak. Duvar yada masa üstü kullanımı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

dekoratif tabaklar

Dekoratif Tabaklar

İster düz renkli isterseniz desenli tabak satın almak istiyor olun. Bu bölümde birbirinden güzel dekoratif tabak modellerimizi inceleyebilirsiniz.

dekoratif fenerler

Dekoratif Fenerler

Biraz romantizmi seviyorsanız kesin mumları ve fenerleri de seviyorsunuzdur. Fener kategorisinde aradığınız modeldeki fenerleri mutlaka bulacaksınız.

dekoratif kapı süsleri

Dekoratif Kapı Süsleri

Yurtdışında daha çok kullanılan kapı süsleri ülkemizde daha çok özel günlerde tercih ediliyor. Şuan kapı süsü çeşidimiz az ancak kısa sürede yeni modeller getirmeyi planlıyoruz.

dekoratif mumlar

Dekoratif Mumlar

İster dekoratif amaçlı, isterseniz özel günleriniz için aradığınız mum modellerini bu kategoriden satın alabilirsiniz.

mumluk - şamdan

Mumluk & Şamdanlar

Özellikle retro yada daha sert hatlarla vintage bir dekorasyona sahipseniz olmazsa olmaz aksesuarlarınız mumluk ve şamdanlardır. Bu bölümde farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

dekoratif sepetler

Dekoratif Sepetler

Çamaşır sepeti, mutfağınız için meyve sepetleri yada dekoratif amaçlı sepet mi arıyorsunuz. En uygun fiyata bulabileceğiniz sepet modelleri satın almak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

dekoratif tablolar

Dekoratif Tablolar

Dekoratif tablolar yaşam alanlarınızı tamamen değiştirebilir. Boş bir duvarı tamamen doldurabilir. Yakın zamanda bu kategoriye daha çok model ekleyeceğiz.

dekoratif vazolar

Dekoratif Vazolar

Seramik, cam, ahşap veya polyester birbirinden farklı modellerdeki dekoratif vazolarımızı incelemek ve satın almak için bu kategoriye göz atabilirsiniz.

yapay meyveler

Yapay Meyveler

Doğru kullanıldığında ve yapay çiçeklerle tanzim edildiğinde harika aksesuarlar yaratabilirsiniz. Özellikle mutfak dekorasyonu için vazgeçilmez diyebiliriz.

En çok satan bitter / karamel vazo çeşitleri

Vazo çeşitlerimiz arasında en çok satan modeller bitter ve karamel serileri. Özellikle modern salonlar dekorasyonuna sahipseniz ve yine özellikle mobilyalarınız koyu tonlarda ise düşünmeden alabilirsiniz. Yaşam ünitelerinde veya büfe üzerinde evinize harika bir görünüm kazandıracaktır.

Toptan ev aksesuarları satın almak için

Toptan ev aksesuarları satın almak için bayi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz incelendikten sonra bayi kodu ve şifreniz size iletilecek ve sonrasında bayi fiyatlarından site üzerinden alış veriş yapabilirsiniz.

Ev Aksesuarları Blog Yazılarımız

Bu bölümde ev aksesuarları hakkında sizler için hazırladığımız blog yazılarımızı bulabilirsiniz. Dekoratif tabaklar, çerçeveler, fener, mum ve şamdanlar başlıca konularımız olacak. Aynı zamanda kapı süsleri, sepetler, tablolar, vazolar ve yapay meyveler hakkında da yazılar bulabilirsiniz.