Bütçenize Uygun / Ucuz Ev Aksesuar Modelleri

Bazen küçük dokunuşlarla evinizin konseptini tamamen değiştirebilirsiniz. Burada önemli olan pahalı yada ucuz ev aksesuarı almak değil, evinizin dekorasyonuna uygun en doğru objeleri bulmaktır. Alacağınız bir tablo salonunuzun havasını tamamen değiştirebilir veya seçeceğiniz dekoratif biblolar, çerçeveler, tabaklar yada mumlar evinize / odalarınıza  bambaşka bir görünüm kazandıracaktır.

dekoratif vazolar

Dekoratif Objeler

Seramik, cam, ahşap veya polyester birbirinden farklı modellerdeki dekoratif objeleri incelemek ve satın almak için bu kategoriye göz atabilirsiniz.

çerçeve ev aksesuarları

Çerçeveler

Rahatlıkla kullanabileceğiniz çerçeve modellerimizde sevdiklerinizin fotoğrafı harika duracak. Duvar yada masa üstü kullanımı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

dekoratif fenerler

Dekoratif Fenerler

Biraz romantizmi seviyorsanız kesin mumları ve fenerleri de seviyorsunuzdur. Fener kategorisinde aradığınız modeldeki fenerleri mutlaka bulacaksınız.

dekoratif tablolar

Dekoratif Tablolar

Dekoratif tablolar yaşam alanlarınızı tamamen değiştirebilir. Boş bir duvarı tamamen doldurabilir. Yakın zamanda bu kategoriye daha çok model ekleyeceğiz.

dekoratif kapı süsleri

Dekoratif Kapı Süsleri

Yurtdışında daha çok kullanılan kapı süsleri ülkemizde daha çok özel günlerde tercih ediliyor. Şuan kapı süsü çeşidimiz az ancak kısa sürede yeni modeller getirmeyi planlıyoruz.

mum - mumluk - şamdan

Mum, Mumluk & Şamdanlar

Özellikle retro ya da vintage bir dekorasyona sahipseniz olmazsa olmaz aksesuarlarınız mumluk ve şamdanlardır. Bu bölümde farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

dekoratif sepetler

Dekoratif Sepetler

Çamaşır sepeti, mutfağınız için meyve sepetleri yada dekoratif amaçlı sepet mi arıyorsunuz. En uygun fiyata bulabileceğiniz sepet modelleri satın almak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

En çok satan bitter / karamel vazo çeşitleri

Vazo çeşitlerimiz arasında en çok satan modeller bitter ve karamel serileri. Özellikle modern salonlar dekorasyonuna sahipseniz ve yine özellikle mobilyalarınız koyu tonlarda ise düşünmeden alabilirsiniz. Yaşam ünitelerinde veya büfe üzerinde evinize harika bir görünüm kazandıracaktır.

Toptan ev aksesuarları satın almak için

Toptan ev aksesuarları satın almak için bayi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz incelendikten sonra bayi kodu ve şifreniz size iletilecek ve sonrasında bayi fiyatlarından site üzerinden alış veriş yapabilirsiniz.

Ev Aksesuarları Blog Yazılarımız

Bu bölümde ev aksesuarları hakkında sizler için hazırladığımız blog yazılarımızı bulabilirsiniz. Dekoratif tabaklar, çerçeveler, fener, mum ve şamdanlar başlıca konularımız olacak. Aynı zamanda kapı süsleri, sepetler, tablolar, vazolar ve yapay meyveler hakkında da yazılar bulabilirsiniz.